Polyester su depolarının Avantajları Nelerdir?

Polyester su depoları ya da yerinde montaj su deposu, insan yaşamının en önemli sıvısı olan suyun ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere saklandığı depolardır. Genellikle şehir şebekesine direkt olarak bağlanan Polyester su depoları bazı durumlarda harici bir şekilde doldurularak kullanılır. Konut ve işletmelerde kullanılan yerinde montaj su depoları çatılarda veya bodrum katlarına monte edilerek kullanılır. Ülkemizin bazı bölgelerinde sık karşılaşılan su kesintileri gibi sorunların önüne geçilmek için kullanılan Polyester su depoları suyun kaliteli ve hijyenik bir şekilde uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Özellikle betonarme su depolarına alternatif olarak geliştirilen yerinde montaj su depoları suda oluşabilecek bakteri ve mikropları engelleyerek olası hastalıkları engeller. İnsan sağlığına yaptığı olumlu katkının yanında çevre dostu polyester hammaddesinden üretilmesi sayesinde doğaya da zarar vermemektedir.

Polyester su depolarının Teknik Özellikleri

Polyester su depoları sağlık kuruluşlarının teknik şartnamelerine uygun şekilde üretilen ve salgın hastalıkların engellenmesini sağlayan bir üründür. İnsan sağlığına yaptığı katkı ile gelecek nesillerin de yaşamını garanti altına alan yerinde montaj su deposunun özellikleri şu şekildedir:

* Sınıf polyester ve elyaf hammaddesinden üretilir. * Depo içinde muhafaza edilen suyun dış etkenlerden korunması için üretim aşamasında özel teknikler kullanılır.
* Polyester su depolarının dayanıklı ve sağlam şekilde üretilmesi dış etkenlere karşı %100 koruma sağlamaktadır.
* Üretilen yerinde montaj su depolarının kapasitesi minimum 3000 litre maksimum 1 milyon litredir. Müşteri taleplerine göre istenen boyutta üretim mümkündür.
* Yosun ve bakteri gibi organizmaların üremesini engellemek için iç yüzey özel şekilde tasarlanır.
* Temizlik ve bakım işlemlerinin yapılabilmesi için gerekli havalandırmalar düşünülerek tasarım ve montaj yapılır.

Polyester su depoları Montajı

Yerinde montaj olarak bilinen bu su depoları hareket etmemesi ve iyi montajlanması gereken bir üründür. Yüksek kapasitesi nedeniyle montajda yapılan yanlışlar devrilme sonucu insanlara ve yapılara zarar verebilmektedir. İnsan yaşamı ve ekonomik açıdan oluşturabileceği riskler olsa da yüksek kapasitede suyu sağlıklı ve temiz bir şekilde muhafaza edebilmesi Polyester su depolarını en çok tercih edilen ürünler haline getirmiştir. Polde Plastik’in farklı boyutlarda yerinde montaj su depoları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Polyester su depolarının Avantajları Nelerdir?
Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

İLETİŞİM