Aydın Nazilli Pazaryeri Karboline Çatı Kaplama

Nazilli Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Şirinevler Kapalı Pazaryerinde sona gelinirken Pazaryeri etrafındaki deforme olan yollar da düzenlenip yenileri açılıyor.
Mart ayı içerisinde açılması planlanan Şirinevler Kapalı Pazar Yerinin güneyinde yer alan 331 sokağın deforme olmasından dolayı, sokağa yağmurlama ve parke taşı kaplama çalışmaları yapılıyor. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan ihale sonucu yüklenici firmaya verilen yol inşaatlarında Şirinevler Kapalı Pazar Yerinin etrafında trafiği rahatlatmak ve ulaşımı kolaylaştırmak için bir taraftan da yeni yol açma çalışmaları devam ediyor. Pazaryerinin kuzeyinde kalan 295 sokak 295/1 sokağın devamına yeni yolların açma çalışması sürdürülüyor çalışmalarda yolların kenar bordür taşları döşendi. 260 sokağın devamına da yeni yol açma çalışmaları yapılarak Şirinevler Kapalı Pazar Yeri faal duruma geçtiğinde etrafı yeni yollarla rahatlayacak.
Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Alıcık, Şirinevler Mahallesine modern bir pazaryeri kazandırmanın mutluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Kapalı pazaryeri yapmakla işimizi bitirmedik. Bizim amacımız Nazilli’yi her yönüyle rahatlatacak faaliyetlerde bulunmak. Yeni yollarla kapalı pazar yerinin ulaşımı kolaylaşırken, çok amaçlı olarak yapılan pazaryerimiz semt pazarının kurulmadığı günlerde otopark olarak faaliyet gösterecek. İşte bu yüzden araçların sıkça giriş çıkış yapacağı kapalı pazar yerinin etrafındaki deforme olan yolları yeniliyor ayrıca tekrar düzenliyoruz” dedi.

‘NAZİLLİ SEVDAMIZ KARŞILIKSIZ’
Şirinevler Kapalı Pazar Yeri’nin faaliyete geçmesinden sonra daha önce kullanılan açık Pazar yerinde de düzenleme ve yeşillendirme çalışmalarının yapılacağını belirten Alıcık “Allaha çok şükür ki bu güne dek söyleyip de yapamadığımız hiçbir şey kalmadı. Aşağı Nazilli’ye bir kapalı Pazar yeri sözümüz vardı onu da tamamladık. Aşağı Nazilli’de yapacağımız daha çok şeyler var. Nazilli sevdamız karşılıksız. Başka insanlar başka şeylerden mutlu olurken biz Nazilli’ye hizmet etmekten mutlu oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Aydın Nazilli Pazaryeri Karboline Çatı Kaplama
Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

İLETİŞİM