Karboline Çatı Kaplama Sistemi Nedir?

Karboline çatı kaplama; hayvancılık işletmeleri, spor salonları, fabrikalar, otoparklar ve pazar yerleri gibi pek çok alanın çatı kaplamasında kullanılan bir sistemdir. Teknolojinin gelişmesi insanoğlunun hayatının pek çok noktasına etki etmiştir. Söz konusu gelişme çatı sistemlerinde kullanılan hammaddelerden maksimum verimin alınması için ar-ge çalışmalarının yapılmasına ön ayak olmuştur. Ar-ge çalışmaları neticesinde elde edilen sonuçlar çatı kaplama sistemlerinde fiyat/performans oranını en yukarı taşıyacak olan karboline çatı kaplama sistemlerinin yaygınlaşmasını sağalmıştır.

Farklı çatı sistemlerinin uygulandığı alanlarda yaşanan sorunlar işletmelerin ana sorumluluklarından ziyade çatı sisteminden kaynaklanan problemlerle başa çıkmasına neden olmuştur. Bu durum hem emek hem de ekonomik kayıplara yol açmıştır. Ancak karboline çatı kaplama sistemlerinin uygulandığı alanlarda minimum sorun yaşanması işletme verimliliğini maksimum seviyeye taşırken ek maliyetleri de ortadan kaldırmıştır.

Karboline Çatı Kaplama Sisteminin Özellikleri

Karboline çatı kaplama sistemlerinin temel kullanım amacı dış ortam ile iç ortam arasında maksimum yalıtımın sağlanması sayesinde sıcak veya soğuk hava şartlarının iç ortamda olumsuz durumlar oluşturmasına engel olmaktır. Bu bağlamda karboline çatı kaplama sistemlerinin özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Maksimum seviyede ses yalıtımı sağlar. Dış ortamdaki rahatsız edici seslerin iç ortama yansıması engellenir.
 • Karboline’in iletken olmayışı ısının iç ortamda korunması ve dışardan gelecek havanın iç ortama girişi engellenir.
 • Karoline çatı kaplama sistemlerinin UV ve Antioksidan katmanlarına sahip olması zararlı güneş ışınları ve kimyasal maddelerden etkilenmeyi engeller.
 • Yangına karşı dayanıklı olmasının yanı sıra hijyenik ve suya karşı dayanıklıdır.
 • -40 derece ila +65 derece arasında maksimumum verimlilikte hizmet veren bu sistem solmaya ve kararmaya karşı da oldukça dayanıklıdır.

 • Karboline Çatı Kaplama’da Polde Kalitesi

  Polde Plastik, 20 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi ile çatı kaplama sektöründe fark yaratan çözümler sunmaktadır. Karboline çatı kaplama, Polde Plastik kalitesi ve garantisinde iç mekânlarınızın dış etkilerden korunmasını sağlayacak en akılcı çözümdür. Kalite ve ucuzluğun bir arada satın alınabildiği Karboline çatı kaplama sayesinde yalıtım problemlerine son verebilirsiniz. Polde Plastik kaliteli çözümün yanında satış sonrası hizmetleri ile de müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Bu kapsamda çatı kaplama sistemimiz extra dolu yağışlarına karşı firmamızca 10 yıl garanti altına alınır. Dış cephe ve ara bölüm uygulamalarında kullanılabilen karboline 1000m2 ve üzeri siparişlerde 3 mm kalınlığa kadar özel olarak üretilebilmektedir.

  Karboline Çatı Kaplama Sistemi Nedir?
  Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

  İLETİŞİM